O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Image Alt

Blog

   Corporate    BONY TURYSTYCZNE – alternatywa dla INCENTIVE TRAVEL

BONY TURYSTYCZNE – alternatywa dla INCENTIVE TRAVEL

W obecnym czasie wiele firm zamienia w tym roku nagrody w programach INCENTIVE TRAVEL na BONY TURYSTYCZNE do wykorzystania przez swoich Partnerów i Klientów.

W ramach bonu możemy zaoferować bardzo szerokie spectrum usług turystycznych: oferta na naszej stronie www, oferty szyte na miarę, bilety lotnicze, bogata oferta hoteli i apartamentów, rejsy, car rental, ubezpieczenia turystyczne oraz wszelkie inne koszty związane z realizacją wyjazdu turystycznego.

Klient otrzymuje spersonalizowany list oraz bon w najwyższej jakości druku z uszlachetnieniami.

Dedykowany opiekun wyprawy pozostaje do dyspozycji Klienta przed podróżą i w jej trakcie. Klient otrzyma od nas komplet materiałów i gadżety podróżnicze.

Na naszej stronie www.airtoursclub.pl można zarezerwować dowolny wyjazd z naszej oferty.  W Panelu Klienta można zarządzać swoją rezerwacją, pobrać wszystkie niezbędne dokumenty, sprawdzić informacje o podróży. Uczestnicy otrzymają sms-em informacje o podróży.

Realizujemy także indywidualne marzenia podróżnicze w wybranych założeniach budżetowych i terminowych. Doradzamy i tworzymy niepowtarzalny program.

Zachęcamy do korzystania z BONÓW TURYSTYCZNYCH. Więcej informacji pod mailem: bt@airtoursclub.pl

Jeśli potrzebujecie więcej informacji na temat podróżowania zagranicę w obecnym czasie, piszcie do nas na specjalny mail: bezpieczenstwo@airtoursclub.pl