O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Bilety lotnicze dla firm – kompleksowa oferta

Bilety lotnicze dla firm – kompleksowa oferta

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Przy organizowaniu podróży służbowych stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi. Nie tylko wyszukujemy i rezerwujemy bilety lotnicze dla firm na najlepszych warunkach, ale również oferujemy profesjonalne wsparcie w innych obszarach. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zoptymalizuj koszty wyjazdów w swojej firmie!

Wiemy, że organizacja wyjazdu służbowego to nie lada wyzwanie. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne wsparcie w planowaniu i realizacji kolejnych kroków danego przedsięwzięcia – rezerwujemy bilety lotnicze dla firm, pomagamy w znalezieniu zakwaterowania, wypożyczeniu samochodu lub zorganizowaniu transferu. Możemy również doradzić w zakupie ubezpieczenia, a po powrocie – wesprzeć w rozliczeniu wyjazdu.

Bilety lotnicze dla firm – kompleksowa oferta

Jakość i zaufanie

Jesteśmy akredytowanym agentem IATA, co czyni z nas wiarygodnego partnera w sprzedaży biletów lotniczych bez pośredników. Obsługujemy rezerwacje grupowe, w których można zmieniać nazwiska uczestników aż do momentu wystawienia biletów. Ponadto gwarantujemy, że dana grupa poleci razem na pokładzie jednego samolotu – nie ma overbookingu! Dzięki szerokiemu dostępowi do najlepszych systemów rezerwacyjnych oraz ich umiejętnemu wykorzystaniu możemy znacząco obniżyć koszty wyjazdów służbowych, a płatności rozłożyć na wygodne transze. Wszystko po to, by podróż przebiegła bez problemów.

Bilety lotnicze dla firm – kompleksowa oferta

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL