O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Eventy firmowe – różnica tkwi w szczegółach

Eventy firmowe – różnica tkwi w szczegółach

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Jubileusze, integracje pracowników, prezentacje nowych produktów i rozwiązań, konferencje – organizujemy eventy firmowe, które zaskoczą Cię swoją formą i dbałością o każdy detal. Dzięki doświadczeniu gwarantujemy sprawną realizację nawet najbardziej wymagających wydarzeń. Sprawdź i przekonaj się, że nawet najdrobniejsze szczegóły mają znaczenie!

W organizację każdego wydarzenia wkładamy serce, ambicje i emocje, by spełnić oczekiwania wszystkich uczestników. Eventy firmowe, w które jesteśmy zaangażowani, są planowane w najdrobniejszych szczegółach i kompleksowo realizowane. Przygotowujemy całą oprawę wydarzenia z uwzględnieniem scenariusza, oprawy scenograficznej, technicznej oraz dodatkowych atrakcji. Dbamy o każdy detal, ponieważ naszym celem jest organizowanie eventów, o których się mówi.

Eventy firmowe – różnica tkwi w szczegółach

Współpraca od A do Z

Oprócz koordynacji samego wydarzenia, zapewniamy zakwaterowanie i transport, rejestrację oraz obsługę techniczną i cyfrową. Pod nasze eventy firmowe opracowujemy strategię komunikacji, którą następnie wdrażamy przy użyciu różnych narzędzi. Tworzymy materiały promocyjne, odpowiadamy za copywriting, animacje i infografiki, przygotowujemy relacje foto i wideo, realizujemy działania w social mediach, a na koniec podsumowujemy całe przedsięwzięcie, omawiamy osiągnięte cele i wyciągamy wnioski. Wszystko po to, by poszerzać wiedzę, zdobywać doświadczenie i oferować klientom coraz lepsze usługi.

Eventy firmowe – różnica tkwi w szczegółach

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL