O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Eventy integracyjne Kraków – przepis na sukces

Eventy integracyjne Kraków – przepis na sukces

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Balans, wiedza i opieka – to trzy filary, na których opieramy się organizując eventy integracyjne Kraków. Naszą dewizą jest powiedzenie, że zawsze jest miejsce na „jeszcze”. Właśnie dlatego oszczędzamy Wasz czas, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za całość wydarzenia.

Przy organizowaniu eventów integracyjnych najważniejsze jest dla nas znalezienie równowagi pomiędzy wypoczynkiem a atrakcjami. Wiemy, że regeneracja sił i „ładowanie baterii” są równie ważne, co aktywność, dzięki której można zapomnieć o pracy i obowiązkach. Staramy się znaleźć złoty środek, by wydarzenie odpowiadało wszystkim uczestnikom.

Eventy integracyjne Kraków – przepis na sukces

Przepis na udany event

Organizując eventy integracyjne Kraków, zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które wykorzystujemy przy tworzeniu spersonalizowanych ofert dla firm. Zajmujemy się zaplanowaniem i realizacją wydarzenia z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przygotowujemy kompleksowy scenariusz z uwzględnieniem oprawy scenograficznej i technicznej, zakwaterowania, transportu i cateringu oraz dodatkowych atrakcji. Opracowujemy również strategię komunikacji, materiały promocyjne, relacje foto i wideo oraz ankiety podsumowujące. Wszystko po to, by uczestnicy mogli wziąć udział w evencie na najwyższym poziomie!

Eventy integracyjne Kraków – przepis na sukces

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL