O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Imprezy firmowe – sukces od początku do końca

Imprezy firmowe – sukces od początku do końca

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Choć może wydawać się to całkiem łatwe, kompleksowa organizacja imprez firmowych wiąże się z masą wyzwań. Niezależnie od charakteru eventu, trzeba pomyśleć o wielu aspektach, takich jak komunikacja, koordynacja, obsługa techniczna czy ocena końcowa wydarzenia.

Z doświadczenia wiemy, że czasami o sukcesie eventu decydują detale. Właśnie dlatego kompleksowa organizacja imprez firmowych realizowana przez jedną agencję, a nie kilka różnych, ma tak wiele zalet. Mając w głowie cały harmonogram i scenariusz, możemy przemyśleć każdy szczegół i zapewnić sprawą realizację nawet najbardziej wymagającego wydarzenia – od oprawy scenograficznej i technicznej, aż po ankiety podsumowujące.

Imprezy firmowe – sukces od początku do końca

Krok po kroku do sukcesu

Oprócz koordynacji samego wydarzenia, odpowiadamy za zakwaterowanie i transport, rejestrację oraz obsługę techniczną i cyfrową. Realizowana przez nas kompleksowa organizacja imprez firmowych zakłada również m.in. opracowanie strategii komunikacji, przygotowanie materiałów promocyjnych, relacji foto i wideo, realizację działań w social mediach oraz podsumowanie całego przedsięwzięcia, omówienie celów i wyciągnięcie wniosków. Chcemy bowiem organizować eventy, o których się mówi!

Imprezy firmowe – sukces od początku do końca

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL