O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Incentive travel krok po kroku

Incentive travel krok po kroku

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Motywacja, marketing i możliwości – co kryje się pod tymi hasłami? Sprawdzony przepis na organizację incentive travel, czyli wyjazdu motywacyjnego dla partnerów biznesowych.

Każdą wyprawę realizujemy w oparciu o autorski program, który dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Właśnie dlatego zachęcamy go do posłuchania pomysłów uczestników i uwzględnienia ich oczekiwań w harmonogramie wyjazdu. Ponadto w jego trakcie warto zaplanować kilka niespodzianek, a po powrocie od razu zapowiedzieć kolejne wydarzenia – te działania zwiększą motywację na kolejne miesiące.

Incentive travel krok po kroku

Marketing przed, w trakcie i po

Incentive travel to nie tylko sama podróż, ale także towarzyszące jej wydarzenia przed i po wyjeździe, które budują zainteresowanie i wpływają na pozytywny wizerunek firmy. W oczekiwaniu na wyprawę możemy zorganizować imprezę tematyczną (np. warsztaty kulinarne), a po powrocie przypomnieć uczestnikom najciekawsze zawody lub konkursy, które odbyły się podczas incentive travel.

Incentive travel krok po kroku

Wiele możliwości

Pamiętaj, by incentive travel był wypełniony, ale nie przeładowany atrakcjami. Stawiaj na nieszablonowe działania – dodatkowe wycieczki, konkursy, zajęcia sportowe, warsztaty czy spotkania z ciekawymi ludźmi będą świetnym uzupełnieniem programu i sprawią, że uczestnicy będą wyczekiwać kolejnego wyjazdu z niecierpliwością.

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL