O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Wyjazdy motywacyjne dla firm

Incentive travel – wyjazdy motywacyjne dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Organizując wyjazdy motywacyjne dla firm, staramy się łączyć pasję do podróżowania ze skutecznością budowania relacji. Wiemy bowiem, w jak dużym stopniu mogą przełożyć się na sukces przedsiębiorstwa.

Planujesz zwiększyć motywację, sprzedaż, lojalność lub pogłębić relacje biznesowe z partnerami? Doskonałym narzędziem do osiągnięcia tego celu są wyjazdy motywacyjne dla firm, w których organizacji mamy wieloletnie doświadczenie. Posiadamy wiedzę pozwalającą nam tworzyć koncepcje wyjazdów, które spełniają mierzalne cele sprzedażowe i marketingowe, obniżać koszty oraz elastycznie zarządzać projektami.

Wyjazdy motywacyjne dla firm

Motywacja na wyjeździe

Podróż to idealna okazja do budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi. Organizujemy wyjazdy motywacyjne dla firm w dowolne miejsca na świecie w oparciu o autorski program uwzględniający cele i potrzeby klienta. Zapewniamy nieszablonowe rozrywki, całodobową opiekę oraz balans między pełnymi adrenaliny aktywnościami a rajskim wypoczynkiem. Wiemy bowiem, że każdy wyjazd powinien być wypełniony, ale nie przeładowany atrakcjami. Zawsze dbamy o to, aby uczestnicy mogli zregenerować siły i zapomnieć o pracy i obowiązkach.

Wyjazdy motywacyjne dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL