O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Integracje firmowe – sekret udanego wyjazdu

Integracje firmowe – sekret udanego wyjazdu

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Stacjonarne lub wyjazdowe – integracje firmowe mogą mieć różny wymiar. W zależności od tego, czego potrzebujesz, możemy zaplanować i zorganizować nawet najbardziej wymagający event dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksową realizację wydarzeń firmowych z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Zajmujemy się opracowaniem scenariusza, oprawą scenograficzną i techniczną, zakwaterowaniem i dojazdem, a także strategią komunikacji. Prowadzimy działania w social mediach, przygotujemy relacje foto i wideo, treści, animacje i infografiki. Na koniec zawsze podsumowujemy integracje firmowe – przeprowadzamy ankietę, oceniamy osiągnięte cele i wyciągamy wnioski na przyszłość.

Integracje firmowe – sekret udanego wyjazdu

Integracje firmowe na wyjeździe

Podróż to idealna okazja do zintegrowania pracowników. Organizujemy wyjazdy w dowolne miejsca na świecie w oparciu o autorski program uwzględniający cele i potrzeby klienta. Zapewniamy nieszablonowe rozrywki, całodobową opiekę oraz balans między pełnymi adrenaliny aktywnościami a rajskim wypoczynkiem. Wiemy bowiem, że każdy wyjazd powinien być wypełniony, ale nie przeładowany atrakcjami. Zawsze dbamy o to, aby uczestnicy mogli zregenerować siły i zapomnieć o pracy i obowiązkach.

Integracje firmowe – sekret udanego wyjazdu

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL