O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Integracje firmowe – w czym tkwi ich sekret?

Integracje firmowe – w czym tkwi ich sekret?

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Integracje firmowe mogą mieć różny wymiar. W zależności od tego, czego potrzebujesz, możemy zaplanować i zorganizować nawet najbardziej wymagający event dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksową realizację wydarzeń firmowych z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Zajmujemy się opracowaniem scenariusza oraz oprawą scenograficzną i techniczną. Rezerwujemy noclegi, organizujemy dojazd i zajmujemy się rejestracją. Jednym słowem dbamy o każdy detal, aby uczestnicy mogli skupić się na integracji i dobrej zabawie.

Integracje firmowe – w czym tkwi ich sekret?

Marketing i komunikacja

Integracje firmowe to doskonała okazja do zaprezentowania i wypromowania przedsiębiorstwa w social mediach. Właśnie dlatego dla każdego wydarzenia opracowujemy i realizujemy odpowiednią strategię komunikacji. Co się na nią składa? Między innymi przygotowujemy relacje foto i wideo oraz materiały promocyjne, a także odpowiadamy za treści, animacje, infografiki i szeroko pojętą obsługę cyfrową. Na koniec zawsze podsumowujemy integracje firmowe – przeprowadzamy ankietę i oceniamy osiągnięte cele. Jest to dla nas cenna wiedza i możliwość wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Integracje firmowe – w czym tkwi ich sekret?

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL