O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Kompleksowa organizacja eventów firmowych

Kompleksowa organizacja eventów firmowych

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Lubimy robić wszystko od A do Z, dlatego kompleksowa organizacja eventów firmowych nie jest nam obca! Zajmujemy się planowaniem i koordynacją wydarzeń o różnym charakterze – mogą to być konferencje, jubileusze, prezentacje, szkolenia czy integracje pracowników. Zobacz, co konkretnie potrafimy.

Kompleksowa organizacja eventów firmowych polega na stworzeniu planu wydarzenia w najdrobniejszych szczegółach, a następnie jego realizacji. Na początku powstaje scenariusz wraz z oprawą scenograficzną i techniczną oraz dodatkowymi atrakcjami. Następnie przechodzimy do rezerwacji hoteli i organizacji transportu, a także pracujemy nad strategią komunikacji. Po jej zaakceptowaniu przez klienta przygotowujemy materiały promocyjne, zajmujemy się copywritingiem, animacjami i grafikami, które zostaną wykorzystane w social mediach. Podczas eventu zapewniamy obsługę cyfrową, robimy relację foto i wideo, a po jego zakończeniu przeprowadzamy ankietę oceniającą.

Kompleksowa organizacja eventów firmowych

Detal ma znaczenie

Nasze doświadczenie oraz wielokrotna kompleksowa organizacja eventów firmowych to gwarancja sprawnej realizacji nawet najbardziej wymagających wydarzeń. Dbamy przy tym o najdrobniejsze detale, bowiem niejednokrotnie przekonaliśmy się, że różnica tkwi w szczegółach. Naszym celem jest organizowanie eventów, o których się mówi, dlatego musimy mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość usług.

Kompleksowa organizacja eventów firmowych

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL