O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Image Alt

O nas

WAŻNE RZECZY W CENIE!

WAŻNE RZECZY W CENIE!

Od ponad 32 lat świadczymy usługi turystyczne. Zdobyte doświadczenie pozwala spełniać nam marzenia wymagających Klientów szukających w turystyce wysokiej jakości obsługi. Nasze propozycje wyjazdów są odpowiednio zbalansowane i opierają się na autorskich pomysłach oraz unikalnej wiedzy. Wszystkie te rzeczy mają ogromne znaczenie i znajdziecie je w naszej ofercie. Nasze doświadczenie pozwala proponować najlepsze rozwiązania, dzięki którym możemy pełnić ważną rolę w budowaniu sukcesu naszych Klientów. Łączymy tradycję z innowacyjnym i świeżym spojrzeniem na biznes.

BALANS PRZEDE WSZYSTKIM

Przy tworzeniu wyjazdów kierujemy się naszą sprawdzoną formułą, będąca gwarancją udanego wypoczynku: LEISURE ACTIVITY BALANCE – LAB TRAVEL. W praktyce oznacza to, że największy nacisk kładziemy na balans pomiędzy wypoczynkiem, a aktywnościami. Z jednej strony dbamy o to, abyście mogli maksymalnie zregenerować swoje siły i „naładować akumulatory”. Z drugiej strony zapewniamy odpowiedni dobór atrakcji, dzięki którym zapomnicie o pracy i codziennych obowiązkach.

WIEDZA

Posiadamy wiedzę i wyczucie, dzięki, którym zrealizujecie najbardziej wyszukane marzenia podróżnicze, a także dowiedzie się tego, czego nie wyczytacie w Internecie. Z równym zaangażowaniem pokażemy Wam miejsca popularne turystycznie, jak i te poza utartym szlakiem. Możecie być pewni, że odwiedziliśmy osobiście wszystkie miejsca, do których Was wysyłamy – tutaj nie ma miejsca na przypadki.

OPIEKA

Gwarantujemy dostęp do całodobowej opieki w każdym zakątku świata, a naszą dewizą jest powiedzenie, że z nami zawsze jest miejsce na „jeszcze”. Dlatego oszczędzamy Wasz czas biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za całość wyjazdu i udany wypoczynek. W przypadku wyjazdów grupowych stawiamy na uznane autorytety i ekspertów w danej destynacji lub tematyce wyjazdu.

TECHNOLOGIA i EKOLOGIA

Staramy się iść z duchem czasu i technologii. Dlatego stworzyliśmy swój autorski panel Klienta, gdzie rozwijamy Travel Wallet – aplikację z dokumentami podróżnymi. Traktujemy bardzo poważnie tematy ekologii, wspierając inicjatywy pomagające oczyścić świat z plastiku i wyeliminować go z życia codziennego – począwszy od naszego miejsca pracy. Nasze ekskluzywne gadżety podróżnicze wykonane są z ekologicznych materiałów, a podczas realizacji wyjazdów sugerujemy np. używanie szklanych butelek na wodę.

WSPOMNIENIA

Na koniec najważniejsze, czyli wspomnienia, które zostają z Wami na długo po bezpiecznym powrocie do domu. Wspólnie odwiedzamy najpiękniejsze miejsca na świecie, spotykamy niezwykłych ludzi, odkrywamy sekrety natury i zaginione cywilizacje. Gwarantujemy niezapomniane emocje wszystkim uczestnikom organizowanych przez nas wyjazdów, pomagając w „napisaniu” Waszej idealnej opowieści z podróży. Razem przemierzyliśmy ponad 140 krajów na wszystkich kontynentach, zarażając każdego roku pasją do podróżowania setki Klientów.

Dołącz do nas!

Zespół Air Tours Club

OCENIENI

uczestników wskazało, że intensywność planu wyjazdu była optymalna.

uczestników oceniło dobrze lub bardzo dobrze organizację wyjazdu.

uczestników poleciłoby naszą firmę jako organizatora wyjazdów firmowych.

na podstawie ankiet zebranych wśród uczestników wszystkich naszych wyjazdów w latach 2018-2023

STOWARZYSZENI

Jako akredytowany agent IATA jesteśmy wiarygodnym partnerem w sprzedaży biletów lotniczych.

Tworzymy międzynarodową społeczność profesjonalistów wyznaczając trendy w branży turystycznej.

W Polsce należymy do najważniejszej organizacji zrzeszającej organizatorów Incentive Travel.

ZGODNI

Naszą misją jest eliminowanie plastiku oraz ograniczanie obiegu dokumentów papierowych.

Od dawna wspieramy lokalne społeczności zarówno w Polsce jak i w krajach, które odwiedzamy.

Rozumiemy wyzwania, które stoją przed światem i szukamy satysfakcjonujących rozwiązań.

500
projektów firmowych
140
odwiedzonych krajów
700
uczestników jednego wyjazdu
200000
wystawionych biletów lotniczych