O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Organizacja eventów firmowych dla wymagających

Organizacja eventów firmowych dla wymagających

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Sama organizacja eventów firmowych nie jest trudna. Wyzwaniem jest przygotowanie ich w taki sposób, by na długo zapadły w pamięć uczestnikom. Właśnie to jest nasz cel podczas realizacji nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

W każde wydarzenie angażujemy się w stu procentach i dbamy o każdy szczegół. Wkładamy w nie serce, ambicje i emocje. Naszym celem jest organizacja eventów firmowych, o których się mówi, i które zachwycą wszystkich uczestników.

Organizacja eventów firmowych dla wymagających

Najwyższa jakość usług

Organizacja eventów firmowych rozpoczyna się od przygotowania planu wydarzenia, który następnie ewoluuje w szczegółowy scenariusz uwzględniający oprawę techniczną i scenograficzną oraz ewentualne dodatkowe atrakcje. Równolegle zajmujemy się rezerwacją hoteli, cateringu, koordynacją transportu oraz rejestracją uczestników. Równie ważne, jak cała oprawa imprezy, jest opracowanie strategii komunikacji. Realizujemy działania w social mediach, prowadzimy relacje foto i wideo, zapewniamy obsługę cyfrową i przygotowujemy materiały promocyjne. Każde wydarzenie kończymy ankietami podsumowującymi i omówieniem osiągniętych celów. Chcemy mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najwyższą jakość usług.

Organizacja eventów firmowych dla wymagających

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL