O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Organizacja podróży służbowych – stawiamy na jakość obsługi

Organizacja podróży służbowych – stawiamy na jakość obsługi

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Czy organizacja podróży służbowych może być łatwa i bezproblemowa? Z naszym wsparciem i doświadczeniem – na pewno!

Loty, transfery, hotele, rozliczenia – organizacja podróży służbowych to czasochłonne wyzwanie. Znalezienie odpowiedniej oferty może być szczególnie kłopotliwe, jeśli dysponujesz ściśle określonym budżetem. W takim wypadku warto skorzystać z usług doświadczonej agencji, która kompleksowo zajmie się wsparciem w przygotowaniu wyjazdu. Jak to wygląda u nas?

Organizacja podróży służbowych – stawiamy na jakość obsługi

Optymalny zakres

Po pierwsze: bilety. Jesteśmy akredytowanym agentem IATA i zajmujemy się sprzedażą biletów lotniczych bez pośredników. Mamy dostęp do najlepszych systemów rezerwacji, co już od samego początku pozwala nam w znacznym stopniu obniżyć koszty podróży służbowych. Obsługujemy zarówno rezerwacje indywidualne, jak i grupowe, w których można zmieniać nazwiska uczestników aż do momentu wystawienia biletów. Gwarantujemy także brak overbookingu – dana grupa leci razem na pokładzie jednego samolotu, co jest istotne choćby przy koordynacji transportu z lotniska do miejsca docelowego.
Po drugie: cała reszta. Wspieramy naszych klientów w wyborze hotelu, wypożyczeniu samochodu lub zapewnieniu transferu. Możemy także pomóc w zakupie ubezpieczenia, a po wszystkim – rozliczyć wyjazd. Z naszą pomocą organizacja podróży służbowych to czysta przyjemność!

Organizacja podróży służbowych – stawiamy na jakość obsługi

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL