O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Wydarzenia firmowe, o których się mówi

Wydarzenia firmowe, o których się mówi

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Wydarzenia firmowe, takie jak świętowanie jubileuszy, prowadzenie szkoleń i konferencji, prezentacje nowych usług i produktów czy integracje pracowników, to nieodłączna część funkcjonowania przedsiębiorstwa. Sama ich organizacja może jednak nastręczać trochę problemów. W takiej sytuacji dobrze jest skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Organizacja i przebieg każdego eventu wpływa na wizerunek firmy. Nic więc dziwnego, że przedsiębiorcy dążą do tego, by ich wydarzenia firmowe były odpowiednio zaplanowane, przemyślane, nietuzinkowe, a ich realizacja – perfekcyjna.

Wydarzenia firmowe, o których się mówi

Dopięte na ostatni guzik

We wszystkie wydarzenia firmowe, które organizujemy, wkładamy serce i ambicje. Traktujemy je jak wyzwania, których rezultat musi zachwycić nawet najbardziej wymagających klientów. By tego dokonać, podchodzimy do każdego eventu kompleksowo. Przede wszystkim układamy szczegółowy plan realizacji obejmujący wszystkie najważniejsze obszary, m.in. zakwaterowanie, transport i rejestrację uczestników, scenariusz, oprawę scenograficzną i techniczną, a także strategię komunikacji. W jej ramach proponowane są działania w social mediach, powstają materiały promocyjne oraz relacje foto i wideo. Każdy event kończymy ankietą podsumowującą cele i działania, z której wyciągamy wnioski i naukę na przyszłość.

Wydarzenia firmowe, o których się mówi

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL