O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Firmy organizujące wyjazdy integracyjne

Wyjazd integracyjny – jak sprawić, by był udany?

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Firmy organizujące wyjazdy integracyjne często mierzą się z niełatwym zadaniem pogodzenia aktywnego wypoczynku z błogim relaksem. Dobrze wiemy, jak trudne może być to wyzwanie – sami bowiem kierujemy się formułą leisure activity balance.

Największy nacisk kładziemy na równowagę pomiędzy czasem na relaks a aktywnościami. Z jednej strony dbamy o to, aby uczestnicy wyjazdu mogli zregenerować siły i „naładować akumulatory”. Z drugiej – dobieramy atrakcje, dzięki którym zapominają o pracy i obowiązkach. Korzystamy przy tym z wiedzy ekspertów specjalizujących się w danej destynacji lub tematyce wyjazdu. Dopiero takie połączenie jest gwarancją udanego wypoczynku.

Firmy organizujące wyjazdy integracyjne

Bezproblemowa podróż

Jesteśmy akredytowanym agentem IATA, co czyni nas wiarygodnym partnerem w sprzedaży biletów lotniczych bez pośredników. Nie wszystkie firmy organizujące wyjazdy integracyjne oferują możliwość zmiany nazwisk uczestników aż do momentu wystawienia biletów – my możemy to zagwarantować. Dodatkowo zapewniamy, że wszyscy uczestnicy polecą na pokładzie jednego samolotu, a my będziemy w stanie rozwiązać ewentualne problemy, które mogą pojawić się podczas podróży. Czy nie brzmi to jak udany wypoczynek?

Firmy organizujące wyjazdy integracyjne

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL