O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Bilety lotnicze dla grup

Wyjazd służbowy od A do Z

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Plan podróży, bilety lotnicze dla grup, hotele, transfery, ubezpieczenia – od samego myślenia o wszystkich tych rzeczach może rozboleć głowa. Sami doskonale wiemy, jak trudna może okazać się organizacja wyjazdu służbowego, dlatego zachęcamy do skorzystania z kompleksowych usług naszej firmy w zakresie planowania i koordynacji takich podróży.

W organizacji podróży służbowych zawsze stawiamy na jakość obsługi i szeroki zakres usług. Rezerwujemy bilety lotnicze dla grup, możemy pomóc w znalezieniu hotelu, organizacji transferu lub wypożyczeniu samochodu oraz zakupie ubezpieczenia. Mamy dostęp do najlepszych systemów rezerwacyjnych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty wyjazdu, a po jego zakończeniu możemy pomóc w rozliczeniu.

Bilety lotnicze dla grup

Bilety lotnicze dla grup bez pośredników

Jesteśmy akredytowanym agentem IATA – zajmujemy się sprzedażą biletów lotniczych bez pośredników. Nasz dział rezerwacji obsługuje międzynarodową firmę, która sprzedaje swoje produkty w 200 krajach, jak również wiele polskich przedsiębiorstw działających na całym świecie. Dzięki budowaniu wieloletnich relacji z liniami lotniczymi jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać wiele problemów (nawet tych niestandardowych!), które zawsze mogą się pojawić przed lub w trakcie podróży. Wszystko po to, by podróż służbowa była bezstresowa i perfekcyjnie zaplanowana.

Bilety lotnicze dla grup

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL