O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Wyjazdy firmowe na narty

Wyjazdy firmowe na narty

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Sporty zimowe to świetna forma integracji i budowania więzi wśród pracowników i partnerów. Co roku organizujemy wyjazdy firmowe na narty połączone z wieloma innymi atrakcjami. Dbamy przy tym o to, by taki wypad był zupełnie inny niż te, w których klient dotychczas brał udział.

W naszej ofercie znajdują się wyjazdy firmowe na narty do Włoch, Austrii, Francji, Szwajcarii i na Słowację. W każdej z tych destynacji zapewniamy kompleksową organizację pobytu i nietuzinkowe atrakcje. Gwarantujemy przejazdy najlepszymi autokarami, przelot samolotem wraz transportem, wybór zakwaterowania spośród wyselekcjonowanej oferty hoteli spa, możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego i opiekę instruktorów PZN z wieloletnim doświadczeniem.

Wyjazdy firmowe na narty

Na stoku i poza nim

Organizując wyjazdy firmowe na narty, nie zapominamy o atrakcjach, które czekają na uczestników po zejściu ze stoku. Wśród propozycji znajdują się m.in. zwiedzanie muzeum BMW Welt, Ferrari lub Hangar-7 Aircraft Museum Red Bull, nocna jazda na torze saneczkowym, park linowy, termy, nauka curlingu, muzyka na żywo, degustacje wina, zawody narciarskie i wiele innych aktywności, które dobieramy zgodnie z preferencjami klienta. Wszystko po to, by zapewnić jak najlepsze wrażenia z wyjazdu.

Wyjazdy firmowe na narty

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL