O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Wyjazdy Incentive Travel – budujemy sukces firmy

Wyjazdy Incentive Travel – budujemy sukces firmy

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Leisure, adventure, luxury, kultura, wydarzenia sportowe – wyjazdy Incentive Travel mogą mieć różny charakter w zależności od preferencji i potrzeb firmy. Możemy pomóc w organizacji nawet najbardziej wymagających podróży, które zwiększą motywację i lojalność oraz wzmocnią relacje biznesowe z partnerami.

Organizowane przez nas wyjazdy Incentive Travel mają szczególną zaletę – powstają w oparciu o autorski program dostosowany do oczekiwań klienta. Razem z nim wybieramy cel podróży – popularne wśród turystów miejsce lub nieznany zakątek świata, proponujemy imprezy tematyczne przed i po wydarzeniu oraz planujemy nieszablonowe atrakcje zgodne z preferencjami uczestników. A potem przechodzimy do realizacji!

Wyjazdy Incentive Travel – budujemy sukces firmy

Balans, relacje, wypoczynek

Zdajemy sobie sprawę, że wyjazdy Incentive Travel powinny dać uczestnikom możliwość wypoczynku. Jednak każdy z nas odpoczywa w inny sposób – jedni będą nastawieni na atrakcje, dzięki którym zapomną o pracy i codziennych obowiązkach, a inni ucieszą się z możliwości relaksu na rajskiej plaży. Właśnie dlatego od lat kierujemy się formułą, która jest gwarancją udanego wyjazdu: leisure activity balance, czyli równowaga między wypoczynkiem a aktywnościami. To nasz sekret udanej podróży!

Wyjazdy Incentive Travel – budujemy sukces firmy

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL