O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Zimowe szaleństwo – wyjazdy narciarskie dla firm

Zimowe szaleństwo – wyjazdy narciarskie dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Sporty zimowe to nasza pasja, dlatego co roku organizujemy wyjazdy narciarskie dla firm do Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii i na Słowację. Dysponujemy sprawdzoną bazą hoteli ze świetnym zapleczem rozrywkowo-rekreacyjnym, a na stokach towarzyszą nam najlepsi instruktorzy PZN z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym i organizacyjnym.

Od lat staramy się, by organizowane przez nas wyjazdy narciarskie dla firm były inne niż te, w których nasi klienci brali udział dotychczas. Zapewniamy kompleksową obsługę i koordynację wydarzenia, obejmującą przejazdy luksusowymi autokarami, przelot samolotem i transfer na stok, wyselekcjonowaną ofertę hoteli spa&wellness, możliwość wypożyczenia sprzętu oraz opiekę instruktorów PZN z wieloletnim doświadczeniem.

Zimowe szaleństwo – wyjazdy narciarskie dla firm

Wyjazdy inne niż wszystkie

Podczas pobytu w górach zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniach narciarskich, lawinowych i skiturowych. Do dyspozycji gości przekazujemy kamery sportowe i drony, a z zarejestrowanych nimi materiałów tworzymy profesjonalne relacje. Organizowane przez nas wyjazdy narciarskie dla firm obfitują także w nieszablonowe atrakcje. Na uczestników czekają m.in. zwiedzanie opuszczonej skoczni narciarskiej, nocna jazda na torze saneczkowym, park linowy, termy, nauka curlingu, jazda po lodzie samochodem rajdowym z kolcami i wiele innych aktywności!

Zimowe szaleństwo – wyjazdy narciarskie dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL