O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Dalekie i bliskie podróże to idealna okazja do wzmocnienia relacji między pracownikami a partnerami biznesowymi. Dobrze o tym wiemy, bowiem organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm nie jest nam obca. Dzięki zdobytej wiedzy, wyczuciu i doświadczeniu tworzymy oferty na idealne wyjazdy pełne aktywności, ale także relaksu.

Przede wszystkim stawiamy na balans – organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm powinna uwzględniać zachowanie równowagi między atrakcjami a wypoczynkiem. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje klientów i przygotowujemy ofertę „szytą na miarę”. W ten sposób mamy pewność, że uczestnicy będą zrelaksowani, zapomną o codziennych obowiązkach i „naładują baterie”.

Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Spełniamy turystyczne marzenia!

Niektórzy wolą odwiedzać popularne miejsca, inni wręcz odwrotnie – chcą podróżować poza utartym szlakiem i odkrywać nieznane. Z przyjemnością zorganizujemy eventy dla obu rodzajów destynacji. Bez obaw – wiemy, że organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego zanim gdziekolwiek wyślemy naszych klientów, najpierw osobiście sprawdzamy wszystkie lokacje. Gwarantujemy także dostęp do całodobowej opieki w każdym zakątku świata. W przypadku wyjazdów grupowych stawiamy na uznane autorytety i ekspertów w danej lokacji lub tematyce wyjazdu. Jednym słowem bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za udany wypoczynek!

Organizacja wyjazdów integracyjnych dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL