O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Wyjazd firmowy za granicę – przepis na sukces

Wyjazd firmowy za granicę – przepis na sukces

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Balans, wiedza i opieka – to trzy filary, na których opieramy się organizując każdy wyjazd firmowy za granicę. Naszą dewizą jest powiedzenie, że zawsze jest miejsce na „jeszcze”. Właśnie dlatego oszczędzamy czas naszych klientów, biorąc na siebie pełną odpowiedzialność za udaną podróż.

Przy organizowaniu wyjazdów najważniejsze jest dla nas znalezienie równowagi pomiędzy wypoczynkiem a atrakcjami. Wiemy, że regeneracja sił i „ładowanie baterii” są równie ważne, co aktywność, dzięki której można zapomnieć o pracy i obowiązkach. Staramy się znaleźć złoty środek, by każdy wyjazd firmowy za granicę spełniał oczekiwania wszystkich uczestników.

Wyjazd firmowy za granicę – przepis na sukces

Przepis na udaną podróż

Organizując wyjazd firmowy za granicę, zawsze bazujemy na autorskim programie dostosowanym do preferencji klienta. Polecamy zarówno podróże w znane turystyczne miejsca, jak i mniej popularne zakątki świata, które wcześniej odwiedziliśmy i sprawdziliśmy. Podczas wyjazdu gwarantujemy dostęp do całodobowej opieki niezależnie od destynacji, a dzięki budowaniu wieloletnich relacji z liniami lotniczymi jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów, które mogą się pojawić przed lub w trakcie podróży. Wszystko po to, by uczestnicy mogli wypocząć bez zmartwień!

Wyjazd firmowy za granicę – przepis na sukces

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL