O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Eventy integracyjne dla firm

Eventy integracyjne dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Oprócz incentive travels, podróży służbowych i wyjazdów narciarskich, od lat organizujemy również eventy integracyjne dla firm. Zapewniamy przy tym szczegółowy plan i kompleksową obsługę wydarzenia. Wiemy bowiem, że każdy detal może mieć duże znaczenie.

Niejednokrotnie udowodniliśmy, że nie boimy się wyzwań – realizujemy nawet najbardziej wymagające eventy integracyjne dla firm. W każde wydarzenie wkładamy serce, ambicje i emocje. Naszym celem jest organizowanie imprez, o których się mówi, i które zachwycą uczestników o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Jak to robimy?

Eventy integracyjne dla firm

Współpraca od początku do końca

Przede wszystkim przygotowujemy całą oprawę wydarzenia z uwzględnieniem scenariusza, scenografii, komunikacji sms i mobile oraz dodatkowych atrakcji. Zajmujemy się zakwaterowaniem, transportem i rejestracją uczestników, a także obsługą techniczną i cyfrową. Uważamy, że eventy integracyjne dla firm powinny mieć indywidualną strategię komunikacji – przygotowujemy ją w porozumieniu z klientem i przy uwzględnieniu działań w social mediach. Dodatkowo opracowujemy materiały promocyjne, tworzymy relacje foto i wideo oraz przeprowadzamy ankiety końcowe. Dopiero po podsumowaniu wydarzenia i wyciągnięciu ewentualnych wniosków nasza praca dobiega końca.

Eventy integracyjne dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL