O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Rezerwacje lotnicze dla firm

Rezerwacje lotnicze dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Od lat realizujemy rezerwacje lotnicze dla firm – wyszukujemy najlepsze połączenia, porównujemy ceny biletów i tworzymy oferty, które pozwalają na zoptymalizowanie kosztów podróży służbowych. A to dopiero początek naszych możliwości!

Nasz dział realizujący rezerwacje lotnicze dla firm obsługuje m.in. międzynarodowe przedsiębiorstwo, które sprzedaje swoje produkty w 200 krajach, wiele polskich firm działających na całym świecie jak również agencje HR, które pomagają im pozyskać pracowników. Dzięki doświadczeniu i budowaniu wieloletnich relacji z liniami lotniczymi jesteśmy w stanie rozwiązać wiele niestandardowych problemów, które mogą pojawić się przed lub w trakcie podróży.

Rezerwacje lotnicze dla firm

Współpraca pełna zalet

Jako akredytowany agent IATA jesteśmy wiarygodnym partnerem w sprzedaży biletów lotniczych bez pośredników. Obsługujemy indywidualne i grupowe rezerwacje lotnicze dla firm, w których można zmieniać nazwiska uczestników aż do momentu wystawienia biletów. Ponadto gwarantujemy, że dana grupa poleci razem na pokładzie jednego samolotu – nie ma overbookingu! Dbamy także o budżet naszych klientów – dzięki dostępowi do najlepszych systemów rezerwacyjnych oraz ich umiejętnemu wykorzystaniu możemy znacząco obniżyć koszty podróży służbowych, a płatności rozłożyć na transze.

Rezerwacje lotnicze dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL