O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Podróże służbowe Kraków

Podróże służbowe Kraków

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Organizacja nawet krótkiego wyjazdu dla pracowników może przysporzyć wiele trudności, a już na pewno pochłonąć sporo czasu. Zamiast wpisywać w wyszukiwarkę „podróże służbowe Kraków” i przeglądać dziesiątki stron internetowych, postaw na wsparcie sprawdzonej agencji. Przełoży się to nie tylko na oszczędność czasu, ale również na zoptymalizowanie kosztów oraz gwarancję kompleksowej obsługi.

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie rezerwacji biletów lotniczych, transferów, wyboru hotelu, wypożyczenia samochodu, zakupu ubezpieczenia oraz rozliczenia wyjazdu. Dzięki szerokiemu dostępowi do najlepszych systemów rezerwacyjnych oraz ich umiejętnemu wykorzystaniu możemy zoptymalizować koszty podróży służbowych w firmach, co przekłada się na realne oszczędności w budżecie.

Podróże służbowe Kraków

Pewność i jakość obsługi

Ponadto jako akredytowany agent IATA jesteśmy wiarygodnym partnerem w sprzedaży biletów lotniczych bez pośredników. Nasz dział rezerwacji obsługuje m.in. międzynarodową firmę, która sprzedaje swoje produkty w dwustu krajach, wiele polskich przedsiębiorstw, które działają na całym świecie, a także agencje HR, które pomagają lokalnym firmom pozyskać pracowników. Niezależenie, czy rozpoczynacie podróże służbowe: Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk – zaplanujcie z nami kolejne wyjazdy!

Podróże służbowe Kraków

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL