O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Agencja Incentive Travel Kraków

Agencja Incentive Travel Kraków

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Incentive travel, czyli tzw. turystyka motywacyjna, może znacząco wpłynąć na wzmocnienie relacji z partnerami biznesowym oraz zwiększenie sprzedaży poprzez budowanie lojalności. To świetne narzędzie marketingowe, którego potencjał warto wykorzystywać. Jak zaplanować taki wyjazd? Pomoże Ci w tym Agencja Incentive Travel Kraków!

Nasza Agencja Incentive Travel Kraków organizuje wyjazdy motywacyjne w dowolne miejsca na świecie. Wszystkie wyprawy realizujemy w oparciu o autorskie programy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Mogą to być wydarzenia typu leisure, adventure, luxury, kulturalne lub sportowe. Bez względu na charakter wyjazdu zawsze dbamy, by zachować balans między aktywnością a wypoczynkiem. W ofercie mamy także nieszablonowe atrakcje w postaci dodatkowych wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi, konkursów czy zajęć sportowych, które dobieramy do preferencji uczestników.

Agencja Incentive Travel Kraków

Mierzalne korzyści

Posiadamy wiedzę, która pozwala nam tworzyć koncepcje wyjazdów, spełniające mierzalne cele sprzedażowe i marketingowe. Jako Agencja Incentive Travel Kraków kładziemy nacisk na wytworzenie długotrwałych relacji między uczestnikami, employer branding oraz elementy CSR. Zachęcamy również, by firma żyła wydarzeniami przez dłuższy okres czasu. W tym celu organizujemy imprezy tematyczne przed wyjazdem (np. warsztaty z kuchni danego regionu) i po powrocie (np. powtórka z zawodów sportowych), jak również zachęcamy do dzielenia się wrażeniami w mediach społecznościowych. Dzięki temu budujemy zainteresowanie i pozytywny wizerunek firmy.

Agencja Incentive Travel Kraków

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL