O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Organizacja eventów dla firm

Organizacja eventów dla firm

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Planujesz zorganizować jubileusz firmy, zaprosić zagranicznych gości lub szkolić i integrować pracowników? A może chcesz zaprezentować nowe produkty lub przeprowadzić konferencję, tak by uczestnicy zapamiętali ją na długo? Organizacja eventów dla firm to nasza pasja – chętnie Ci w tym pomożemy!

Wychodzimy z założenia, że każdy detal planowanego wydarzenia może mieć niebagatelny wpływ na całość imprezy. Niejednokrotnie przekonaliśmy się, że różnicę tworzą najmniejsze szczegóły i tym się kierujemy, dostosowując program do oczekiwań klienta. Naszym celem jest organizacja eventów dla firm, o których się mówi, i które zachwycają nawet najbardziej wymagających uczestników.

Organizacja eventów dla firm

Kompleksowość usług gwarancją sukcesu

Organizacja eventów dla firm przebiega u nas kompleksowo. Dzięki temu mamy pewność, że będziemy w stanie wszystkiego dopilnować i zwrócić uwagę na najmniejszy detal. Gwarantujemy pełną logistykę i obsługę techniczną wydarzenia. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów, którzy dbają o profesjonalną oprawę audiowizualną i artystyczną. Zapewniamy transport, zakwaterowanie i catering. Tworzymy także strategię komunikacji obejmującą działania w social mediach, relacje foto i wideo, materiały promocyjne oraz ankiety podsumowujące. Do zobaczenia przy kolejnej realizacji!

Organizacja eventów dla firm

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL