O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Biuro podróży wyjazdy firmowe

Biuro podróży wyjazdy firmowe

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Każda podróż powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Właśnie tym zajmuje się nasze biuro podróży. Wyjazdy firmowe w różne zakątki świata oparte na autorskich programach organizujemy już od wielu lat, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość usług.

Przy tworzeniu wyjazdów firmowych kierujemy się formułą, będącą gwarancją udanego wypoczynku – leisure activity balance. Oznacza to konieczność znalezienia równowagi pomiędzy relaksem a aktywnościami. Z jednej strony dbamy o to, aby uczestnicy mogli zregenerować siły i „naładować akumulatory”, a z drugiej – dobieramy atrakcje, dzięki którym zapomną o pracy i obowiązkach.

Biuro podróży wyjazdy firmowe

Wyjazdy inne niż wszystkie

Wiedza i wyczucie – tym charakteryzuje się nasze biuro podróży. Wyjazdy firmowe, które organizujemy, są szczegółowo zaplanowane i przemyślane. Zachęcamy naszych klientów do wyboru zarówno miejsc popularnych turystycznie, jak i tych nieco mniej oczywistych. Zapewniamy przy tym, że wszystkie te destynacje zostały przez nas sprawdzone – tutaj nie ma miejsca na przypadki, dlatego stawiamy na uznane autorytety i ekspertów w tematyce wyjazdu. Gwarantujemy także dostęp do całodobowej opieki, by uczestnicy czuli się bezpieczni i zaopiekowani.

Biuro podróży wyjazdy firmowe

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL