O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Eventy firmowe Kraków

Eventy firmowe Kraków

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Jako agencja organizująca eventy firmowe Kraków dbamy o kompleksową obsługę i najwyższą jakość usług z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. W każde wydarzenie wkładamy serce, ambicje i emocje, bowiem naszym celem jest organizowanie eventów, o których się mówi.

Zaplanujemy i zorganizujemy jubileusz, konferencję, pokaz nowych produktów, integrację pracowników i każdą inną formę wydarzenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy kompleksową realizację nawet najbardziej wymagających eventów – od oprawy scenograficznej i scenariusza, przez dojazd i zakwaterowanie, strategię komunikacji, aż po relacje foto i wideo, dodatkowe atrakcje oraz ankiety podsumowujące wydarzenie i osiągnięte cele.

Eventy firmowe Kraków

Wydarzenia dla najbardziej wymagających

Organizując eventy firmowe Kraków dbamy o detale, ponieważ niejednokrotnie przekonaliśmy się, że różnicę tworzą najmniejsze szczegóły. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną i cyfrową oraz tworzymy dedykowaną strategię komunikacji uwzględniającą działania w social mediach, relacje foto i wideo, przygotowanie treści, animacji i infografik. Na zakończenie każdego wydarzenia podsumowujemy całe przedsięwzięcie, omawiamy osiągnięte cele i wyciągamy ewentualne wnioski, by w przyszłości jeszcze lepiej dopasowywać oferty do naszych klientów.

Eventy firmowe Kraków

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL