O NAS
KOMPETENCJE
PROJEKTY
KONTAKT
Incentive travel Kraków

Incentive travel Kraków

Łączymy pasję podróżowania ze skutecznością motywowania i budowania relacji.

Jako agencja incentive travel Kraków mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów motywacyjnych. Proponowane przez nas rozwiązania zaspokajają oczekiwania kadry kierowniczej oraz partnerów biznesowych.

Posiadamy wiedzę, która pozwala nam tworzyć koncepcje wyjazdów firmowych spełniające mierzalne cele sprzedażowe i marketingowe, obniżać koszty i dbać o efektywne wykorzystanie budżetu, jak również elastycznie zarządzać projektami. Wszystkie wyprawy realizujemy w oparciu o autorskie programy dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników. Jak dokładnie się to odbywa?

Incentive travel Kraków

Etapy planowania incentive travel Kraków

Niezwykle istotne jest przeprowadzenie wywiadu z klientem, by poznać jego oczekiwania i preferencje odnośnie do wyjazdu. Kolejnym krokiem jest przygotowanie programu, ustalenie zasad i wyznaczenie narzędzi komunikacji. Następnie przechodzimy do tworzenia strategii programu, na który składają się harmonogram, jak również prawne i organizacyjne aspekty, oraz mechanizmu (tworzenie platformy do działań, weryfikacja celów). W końcu nadchodzi czas na realizację programu i sam wyjazd motywacyjny. To jednak nie koniec naszych zadań. Po powrocie uczestników dokonujemy oceny rezultatów, która jest dla nas cennym źródłem informacji i wniosków na przyszłość.

Incentive travel Kraków

Odezwij się do nas!

Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Sprawdź jak niewiele potrzeba, aby zostać naszym Klientem.

AIR TOURS CLUB SP. Z O.O.
KAŁUŻY 1, 30-111 KRAKÓW
TEL: (+48) 605 905 839
EMAIL: BT@AIRTOURSCLUB.PL